LAGRIMA DE OLIVA

авторська оливкова олія з Португалії

LAGRIMA DE OLIVA - жива енергія природи - збережена в LAGRIMA завдяки творчій енергії людини.

ЕНЕРГІЯ ПОРТУГАЛІЇ, НАЙЗАХІДНІШОЇ ЧАСТИНИ КОНТИНЕНТАЛЬНОЇ ЄВРОПИ

ПОРТУГАЛІЯ – оливкова країна, що розкинулась на південно-західній частині Піренейського півострова. Тут гори захищають оливкові гаї від холодних вітрів, родючі землі та середземноморське сонце наповнюють плоди оливи силою життя, повітря, напоєне сонцем та океаном, дарує особливий смак та характер.

ДАВНІ ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Вже понад 200 років давні португальські родини Freitas&Filhos займаються землеробством у самому серці Португалії. Старовинні традиції та сучасні технології гармонійно поєднані в ексклюзивний технологічний процес, де максимально збережені традиції виробництва живої оливкової олії.

УНІКАЛЬНІ ДАРИ ПРИРОДИ

LAGRIMA DE OLIVA – авторська оливкова олія, створена на середземноморській фермі LeopoldinoFreitas&Filhos. Це провідник, який тисячолітню енергію землі, сонця та океану переносить в організм людини і наповнює її силою, радістю, здоров'ям, красою, довголіттям. Енергія кожної краплі LAGRIMA DE OLIVA - для здорового та активного життя.

 

 

 
CityFarm
 

 

Lagrima de Oliva Natural Extra Virgin

 

Найбільш яскраво проявить себе в салатах та десертах, ідеально підійде до маринадів, риби та м'яса

 
 
 
 
 

Lagrima de Oliva Natural Extra Virgin – оливкова олія першого холодного пресування. Вершина олійного мистецтва, продукт з максимальною кількістю корисних речовин, що має легкий та м'який смак, без гіркоти, з яскравим ароматом трав та зеленого яблука.

 
 
 
 
 
 
 
 
CityFarm
 

 

Lagrima de Oliva Traditional Olive Oil

 

Саме цю олію рекомендовано для смаження м'яса, риби, овочів та для фритюру.

 
 
 
 
 

Lagrima de Oliva Olive Oil - суміш рафінованої (80 %) та першого холодного пресування (20 %) оливкових олій, що має дуже широке застосування для приготування гарячих страв.

 

 
 
 
 
 
 

Для поціновувачів рафінованих олій, гармонійно підкреслить інгредієнти салатів, неперевершено проявиться витонченим смаком та ніжним ароматом.